כך תצאו בשלום מתאונות בחו"ל

דצמ 27, 2012   //   by admin   //   טיפים והמלצות  //  סגור לתגובות על כך תצאו בשלום מתאונות בחו"ל

אתם מתכננים טיול לחוץ לארץ. אחרי חודשים ארוכים בהם לא יצאתם לחופש, הגיע הזמן קצת לנפוש במקום מעניין וחדש שיקנה לכם את השלווה והבריחה מן המציאות שאינה תמיד כה פשוטה.

אתם מכינים כל מה שצריך למען הטיול הבא בחו"ל. אורזים מזוודה עם בגדים שמתאימים למזג האוויר , משאירים קצת מקום לקניות של פריטים חדשים ומתנות למשפחה. בודקים הכין אתם יכולים לקבל את השילוב של טיסות ובית מלון עם המחיר הכי סביר יחד עם רמה טובה של שירות.

מבררים האם בית המלון נמצא במיקום ממנו נוח להגיע אל האטרקציות בהן כדאי לסייר. מכינים אמצעי נוח להתקשרות עם הארץ במחיר זול. עושים המרה של כסף ישראלי ולמטבע המקומי בצורה שהכי משתלמת. רוכשים מדריך נסיעות בו יש כל מה שתצטרכו כדי לטייל ברחבי העיר בצורה הכי נוחה עם מידע שיסייע לכם בכל אחד מן האזורים התיירותיים.

מה לגבי ביטוח נסיעות

לאחר כל אלה, האם חשבתם מה לגבי ביטוח נסיעות לחו"ל? אנחנו לא מעוניינים לחשוב על הרע מכל, בפרט כאשר אנחנו יוצאים לחופשה מהנה. אולם כאשר אנחנו נמצאים במקום זר, חשוב כי יהיה לנו ביטוח לכל מקרה של נזקי גוף ופגיעות בחול, כך נדע איך להתנהל ונקבל את הטיפול הרפואי לו אנו נדרשים , בהתאם לכיסוי של הפוליסה אותה רכשנו. את פוליסת הביטוח לנסיעות ניתן לבצע אצל חברות הביטוח השונות וכן אצל קופות החולים שמשווקות ביטוח נסיעות לחו"ל בשיתוף עם חברת ביטוח כזו או אחרת עמה הן עובדות.

החשיבות של ביטוח תאונות

תאונת בחו"ל הינן דבר לא נעים, בפרט כאשר אנחנו מגיעים עד לאותו מקום כדי ליהנות. דבר זה מגדיל את החשיבות של הכנה מוקדמת כאשר אתם ניגשים אל חברות הביטוח השונות על מנת לברר לגבי פוליסת ביטוח לחו"ל, חשוב שתדעו כי מלבד המחירים שידגישו בפניכם, חשוב כי הפוליסה תתאים כמה שיותר לסוג הטיול וכן למצב הבריאותי שלכם. חברת ביטוח איכותית תתאים את הפוליסה לפי הפרמטרים הבאים, אליהם כדאי שתשימו לב-

•    משך הזמן בו תעדרו מהארץ ותהיו בחו"ל.
•    הגיל של כל אחד מהנוסעים
•    האם אל הנסיעה מצטרפים גם ילדים
•    מהו אופי הטיול (טראקים, באנג'י , סיורים בעיר אירופאית)
•    לאיזה יעד מועדות פניכם

לפי פרמטרים אלה נבדקת האפשרות לפוליסה שהכי תתאים ולאחר מכן יוצגו לכם אלטרנטיבות להרחבה של האחריות בתוספת כסף ובכך להגדיל את הכיסוי. כך למשל אם מדובר באישה בהיריון אשר טסה לחו"ל, ישנה הרחבה אשר מכסים עברו סיטואציות רפואיות שאולי תידרש אליהן במהלך השהייה בחו"ל.

לסיכום,
עם פוליסת ביטוח תוכלו לצאת לטיול בראש שקט, ובמקרה בו תהיו מעורבים חלילה בתאונה כלשהיא בחו"ל, תדעו שמול תביעות נזיקין בחו"ל אתם מסודרים, ולא תצטרכו להתמודד לבד עם ביצוע החלטות ולא תהיו חשופים להוצאות כספיות גבוהות שעלולות להיות מנת חלקיכם במידה ותהיו ללא פוליסה לביטוח נוסעים ששוהים בחו"ל.

אזור התגובות נעול.