סוכני נסיעות

דצמ 17, 2012   //   by admin   //   טיפים והמלצות  //  No Comments

כולנו שוקעים מדי פעם בהרהורים, שלא לומר פנטזיות, על החופשה הבאה שלנו… חולות בהירים, מים שקופים, דקלים ענקיים ואיזה קוקטייל אננס ליד כיסא הנוח.
אולם כמו הרבה דברים אחרים בחיים, ישנו מרחק בין הרצוי למצוי ובסופו של דבר, מרביתנו מוצאים את עצמנו אורזים כמה את המזוודות והילדים וטסים לחופשה משפחתית במלון עם צווי הווי ובידור. עם זאת, עם סוכן נסיעות טוב תוכלו לצאת גם לחופשה בלוקיישן אקזוטי עם הילדים ובעלויות נמוכות מאלו שתצליחו להשיג בכוחות עצמכם. נכון, חלקכם ודאי ירימו גבה ויתהו כיצד זה אפשרי. הרי גם סוכן הנסיעות "גוזר קופון", ועדיין זה שווה את זה!

סוכן הנסיעות שלי
כאיש מקצוע, לסוכן הנסיעות יש ידע לא רק על דילים וקשרים במקומות הנכונים בחברות התעופה, אלא גם הבנה בענף התיירות, גיאוגרפיה, מלונאות, התאמת יעדים ומערכות מחשוב ייעודיות בתחום. כך שכאשר אתם פונים לסוכן נסיעות, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהוא יסגור עבורכם את כל הפינות. זאת בתנאי שמדובר בסוכן מקצועי כמובן. מה הכוונה פינות; כיצד תגיעו משדה התעופה למלון? במידה ויש מרווח זמן בין טיסה אחת לאחרת בדרך ליעד, היכן תשהו? אם אתם שומרי כשרות או מקפידים באדיקות על תזונה מסוימת, כדאי שחברות התעופה יידעו על כך מראש בכדי שיוכלו להיערך בהתאם. בנוסף, אם אתם טסים עם ילדים קטנים או כבודה מיוחדת דוגמת, כלי נגינה גדול או ארגז המכיל פריטים שבירים – חשוב להיערך.

לאן נוסעים?
אם אתם פונים לסוכן הנסיעות בידיעה היכן תרצו לבלות את החופשה הקרובה שלכם, כבר עשיתם שליש עבודה. אבל אם יש בידכם תקציב מסוים או לפחות מסגרת תקציבית ואתם תוהים היכן תוכלו לקבל את המרב תמורת הכסף שלכם, זה המקום להתייעץ עם סוכני נסיעות. בפגישתכם (או בשיחת הטלפון) עם סוכן הנסיעות יידעו אותו מה הצרכים שלכם ומה בעצם אתם מחפשים – האם אתם מעוניינים בסופשבוע ארוך שכל כולו ביקור במוזיאונים או שמא בחופשה בת חודש שחלקה סיבוב ביעדים תיירותיים וחלקה מנוחה במלון חמישה כוכבים.

לסמוך על הסוכן בעיניים עצומות
כבר החלטתם להפקיד את תכנון החופשה הבאה שלכם בידי הסוכן, אז פשוט סמכו עליו שיעשה את עבודתו נאמנה. קרוב לודאי שסוכן הנסיעות יוכל לאתר עבורכם מלונות זולים אך איכותיים בהרבה מאלו שהייתם מוצאים אילו הייתם מחפשים בעצמכם. בקשו מסוכן הנסיעות המלצות על מקומות שחייבים לבקר בהם ואפילו על מסעדות.  תיהנו!

השאר תגובה