טיסות זולות לבודפשט

ספט 5, 2012   //   by admin   //   יעדים אטרקטיביים  //  No Comments

בודפשט היא עיר הבירה והמרכז הכלכלי, התעשייתי, התחבורתי והתרבותי של הונגריה. תמיד אנו שומעים שאנשים או מכרים נוסעים לבודפשט אך מה הם עושים בעיר? מה שבטוח הם לא משתעממים לרגע. ניתן למצוא בה הכל מהגשרים המפורסמים, כנסיות מוזיאונים ועד מרחצאות ואתרים היסטוריים. על מנת לחסוך בהוצאות תוכלו להזמין טיסות זולות לבודפשט.

מה יש לבודפשט להציע?
במרכזה של בודפשט ארבעה גשרים היסטוריים, המהווים עורק תחבורה מרכזי בעיר ואף שכיות חמדה תיירותיות: גשר מרגיט, גשר השלשלאות, גשר ארז'בט (אליזבת) וגשר החירות. ארבעת הגשרים מדהימים ביופיים וניתן להפיק הנאה רבה רק מלטייל עליהם מעל נהר הדנובה הנמצא מתחתיהם. הגשרים בלילה מוארים ויוצרים אווירה רומנטית. תוכלו לחוות יופי זה עם בן או בת זוג ואפילו עם כל המשפחה במידה ותרכשו לעצמכם טיסות זולות לבודפשט במחירים שכל אחד יכול להרשות לעצמו.

בודפשט – עיר המורכבת משתי ערים
ניתן לחלק את הבירה לשני חלקים בודה ופשט. פשט היא העיר היותר אורבנית ובה תוכלו לחזות בבניין הפרלמנט ההונגרי הרהיב ומלהיב הבנוי בסגנון נאו-גותי, בבית האופרה ההונגרי ואפילו ברובע היהודי בבתי כנסת ובמוזיאון היהודי בביתו לשעבר של בנימין זאב הרצל. כדי לחזות במבנים ומקומות המרתקים ומסקרנים אלו וחסוך בהוצאות תוכלו למצוא טיסות זולות לבודפשט.

בודה מתאפיינת במבנה הררי שונה לחלוטין מהמישור של פשט. מרכזה של בודה שוררת אווירה אריסטוקרטית, נינוחה ורגועה יותר מזו של פשט הקדחתנית. הגבעה המרכזית בבודה וזרע התפתחותה היא גבעת הטירה, הנמצאת על גדות הדנובה. על הגבעה ניתן לחזות בארמון המלכותי המואר בלילה הנהדר ביופיו. מומלץ מאוד לבקר במצודת הדייגים הנמצאת על הגבעה. שמה של המצודה ניתן לה בעקבות שוק דגים, שהתקיים באזור בעבר הרחוק. אם ברצונכם חופשה רגועה ושלווה בודפשט היא המקום.
אטרקציות מומלצות נוספות הן: המוזיאון הלאומים רב ההוד, השוק הגדול זהו השוק המקורה – מבנה ברזל בן 2 קומות שהוקם עוד במאה ה-19 ותוכנן בידי גוסטב אייפל ובזיליקת סנט סטפן המרשימה. כל שעליכם לעשות הוא להזמין לעצמכם טיסות לבודפשט במחיר מצחיק.

אם נפשכם חושקת בחופשה עמוסת תרבות ואמנות מעניינת ומרתקת ללא רגע של שעמום וכמובן לחסוך- טוסו בטיסות זולות לבודפשט! הינכם מוזמנים להיכנס לאתר הבא למידע נוסף על טיסות לאירופה.

השאר תגובה