מלונות זולים בים המלח

מאי 20, 2012   //   by admin   //   נופש בארץ  //  No Comments

במידה והחלטת לצאת ולנפוש באזור ים המלח חשוב מאוד שתדע מהם האפשרויות העומדות לפניך בשביל לצאת לחופשה זולה וטובה כמו שאתה רוצה.

כיום האופציות למצוא מלונות מוזלים בים המלח הם פשוטים וקלים יחסית, כאשר אחת הבעיות הגדולות שקיימות כיום זה העלות הגבוהה של בית המלון.

אז מהם המלונות הזולים שיכולים להיות מתאימים במיוחד עבורך בים המלח..? הגעת למקום הנכון בו תוכל למצוא את כל המידע בנושא!

המלונות הזולים בים המלח בהם תוכל לנפוש ולהתארח
אז לפני שנפרוס לפניך את המלונות הכי זולים בים המלח חשוב מאוד שתדע שישנם מגוון אופציות ואפשרויות העומדות בפניך, כאשר גם המלונות הזולים נחשבים לטובים עד מאוד.

להלן מספר מלונות שיכולים להתאים לך במחירים ולהיות מתאימים במיוחד עבורך:

  • כפר הנופש ביאנקיני – זהו כפר נופש קטן וצנוע הנמצא למרגלות ים המלח, מרבית מאלו המגיעים לנפוש בכפר הנופש ביאנקיני רוכשים את החופשה על בסיס חצי פנסיון, מומלץ מאוד לבדוק את האפשרויות העומדות בפניך לנפוש דווקא בכפר הנופש הנ"ל.
  • כפר הנופש אלמוג – זהו כפר נופש הנמצא בצפון ים המלח שנחשב לדי זול ודי איכותי לאלו המחפשים חופשה מוזלת יחסית, כמובן שחשוב לציין שהחופשה אינה באיכות של מלון ברמת חמישה כוכבים אך עדיין אתם תוכלו להיות הכי מרוצים שיש מהחופשה בה בחרתם.
  • מלון עין גדי – זהו מלון הנמצא בקיבוץ עין גדי הנמצא במרחק נסיעה של רבע מים המלח עצמו, כפר הנופש הנמצא במקום הוא מומלץ מאוד הן בגלל המחירים והעלויות הזולים יחסית והן בגלל האפשרויות השונות העומדות לרשות האורחים והנופשים המגיעים לאזור.

לפעמים גם מלונות יוקרתיים יכולים להיות זולים
חשוב מאוד שתדע שלפעמים גם מלונות יוקרתיים ברמת אירוח של חמישה כוכבים או 4 כוכבים יכולים להיות זולים עד מאוד, בדרך כלל המחירים היקרים של חופשות בבתי מלון אלו זה בתקופות השיא כאשר יש ביקושים וכמובן שבסופי שבוע, אלו הרוצים לנפוש במלונות היוקרתיים במחירים מוזלים יחסית יכולים לעשות זאת דווקא באמצע השבוע, את הייעוץ המושלם בעבור המחירים והעלויות של חופשות בים המלח ניתן לקבל באתרי השוואות המחירים השונים או לחילופין אצל סוכני הנסיעות אשר יכולים בקלות לתת לך את כל המידע ההכרחי אותו אתה מחפש ורוצה בשביל חופשה מפנקת וזולה כמובן שמתאימה לך ולשביעות רצונך.

המאמר אודות בתי המלון הזולים בעין בוקק בחסות אתר האינטרנט הוטלז – מלונות ים המלח המספק מידע, חוות דעת, דילים ומבצעים ביעד התיירות הנמוך בעולם.

השאר תגובה