מלונות הכל כלול באילת

אפר 22, 2012   //   by admin   //   נופש בארץ  //  No Comments

החלטת לנסוע לנפוש באילת ואתה לא מתפשר על איכות..? מצוין, כי הדבר האולטימטיבי שיהיה הכי טוב בעבורך זה כמובן שהייה, לינה ואירוח במלונות הכל כלול אשר מספקים לאורח והנופש את כל השירותים והחוויה הטובה ביותר.

באילת ישנם מספר מלונת ברמת הכל כלול, כאשר מרבית מבתי המלון האלו הם ברמת 5 כוכבים, כמובן שחשוב לציין שהמלונות באילת נחשבים כיום למלונות הטובים בישראל ויחד עם זאת למפוארים ביותר, כך שאתה יכול להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הטובה ביותר בעבורך ובעבור הנופשים המגיעים איתך לחופשה.

מה זה בכלל הכל כלול?
לאלו מכם שאינם מכירים את הביטוי והמושג "הכל כלול" אז חשוב שתדעו מה זה בטרם תחליטו לרכוש את החופשה באילת אצל סוכן הנסיעות או ברשת האינטרנט, סגנון האירוח של "הכל כלול" מגיע לידי ביטוי במרבית מבתי המלון בעולם באירוח של הנופש המגיע למלון ובמיוחד בכל נושא המזון והשתייה, בדרך כלל במלונות ברמת הכל כלול ישנה אפשרות לאכול במהלך כל היום בצורה חופשית, כאשר מטבח המלון עובד על סגנון פתוח שבו יכולים אורחי המלון להיכנס ולאכול כאהבת נפשם, כך כמובן גם בנושא השתייה כאשר בדרך כלל אורחי המלון יכולים לגשת לבר המלון או הבר הנמצא בבריכה של המלון ולקבל שתייה קלה או אלכוהול מתוצרת מקומית חופשי במסגרת האירוח של "הכל כלול", כמובן שחשוב מאוד לבצע בדיקה אל מול סוכן הנסיעות או מרכז ההזמנות של בית המלון שיכול לתת לך את המידע מהו בעצם סגנון הכל כלול של אותו מלון באילת ואיך השיטה פועלת, הדבר חשוב מאוד בגלל שלא פעם ולא פעמיים ישנו שוני משמעותי בשיטת האירוח בין המלונות הפועלים בישראלים לבין מלונות הפועלים באזורים אחרים בעולם כמו למשל באזור אנטליה שבטורקיה.

המלונות ברמת הכל כלול המומלצים ביותר

ישנם מספר מלונות באילת ברמת אירוח של הכל כלול שנחשבים לטובים ביותר באילת, והם:

  • יו קורל ביץ' – זהו אחד מהמלונות המפוארים ביותר באילת, שבעבר היה בית המלון קלאב מד מרשת המלונות המפורסמת בעולם, בשנת 2012 הסבה רשת פתאל אשר ניהלה את בית המלון למלון מרשת קורל ביץ' אשר פועל בשיטת הכל כלול.
  • לאונרדו קלאב – מלון נוסף שנחשב לאחד מהמפורסמים ומהטובים ביותר בעיר זהו בית המלון לאונרדו קלאב מרשת המלונות לאונרדו המחזיקה במספר רב של מלונות בישראל ובעולם בכלל, את המלון מנהלת בישראל רשת מלונות פתאל, וכמובן שהמלון ברמת אירוח של הכל כלול.
  • מלון סיאסטה – זהו אחד מהמלונות הבודדים באילת שפועלים בשיטת הכל כלול ורמת האירוח שלו הינה ברמת שלושה כוכבים, במלון 160 חדרי אירוח והוא אולטימטיבי ואידיאלי לאלו המחפשים חופשה זולה יחסית אך ברמת אירוח של הכל כלול.
  • גולדן טוליפ – בית המלון גולדן טוליפ פריוילג' באילת הוא מלון ברמת אירוח של חמישה כוכבים הפועל בשיטת הכל כלול, המלון מומלץ ואטרקטיבי למשפחות ואלו הרוצים ומעוניינים ליהנות מאירוח וחוויה יוצאת דופן.

השאר תגובה