ביקור במוסקבה לא רק לדוברי רוסית

פבר 6, 2012   //   by admin   //   יעדים אטרקטיביים  //  No Comments

אני מודה שבתחילה חששתי מעט מהרעיון של טיסה למוסקבה. מה כבר יש לישראלי לחפש במוסקבה, תהיתי ביני לבין עצמי, אלא שבסופו של דבר כפי שניתן לראות, טיסות למוסקבה הפכו להיות פופולאריות בקרב ישראלים רבים, גם כאלה שאינם יוצאי רוסיה. הביקור שלי במוסקבה גילה לי עיר יפה שהייתה שונה לחלוטין מכפי שחשבתי שאמצא. למרבה ההפתעה הסתדרתי לא רע למרות שאינני דובר רוסית, וזכיתי לבקר באתרים היסטוריים שמעולם לא חשבתי שאגיע אליהם.

יש טיסות למוסקבה ישירות מישראל
כאמור, לא רק אני מגלה את מוסקבה. בשנים האחרונות ישראלים רבים מגלים את מוסקבה ואת הקסם של אירופה המזרחית. בהתאם לביקוש, כך גם ההיצע. כיום יש טיסות למוסקבה היוצאות באופן סדיר מישראל ומופעלות על ידי החברות הגדולות והמוכרות. טיסות למוסקבה יביאו אתכם בדרך כלל אל שדה התעופה העיקרי של העיר – שדה התעופה דומודדובו, הממוקם במרחק נסיעה קצרה מהעיר, וקיימת רכבת תחתית שתביא אתכם משדה התעופה אל העיר עצמה.

אורכן של טיסות למוסקבה הוא בין 4 ל-5 שעות, בהתאם למזג האוויר וסוג המטוס. החברות הגדולות מפעילות מטוסים מתקדמים מאוד, כגון הבואינג 767 החדיש או הדגמים החדשים של ה-737 (737-800, למשל), המצוידים במערכות מולטימדיה מתקדמות, המאפשרות נוחות רבה בטיסה.

עצה ידידותית – החורף המוסקבאי הוא חורף אמיתי!
הטיסה שלי למוסקבה התקיימה לקראת סוף הקיץ, ולמרות שמזג האוויר היה נוח, היה ניתן להרגיש קצת את החורף המוסקבאי, ואפשר לומר שזה הזכיר לי מאוד את החורף הישראלי. באופן כללי, טיסות למוסקבה בחורף הן טיסות שכדאי לעשות רק אם אתם לא חוששים מחורף אמיתי, הואיל והעיר כולה מתכסה בשלג ובאופן כללי קר בה מאוד. עם זאת, חשוב לציין כי ניתן לטייל בעיר גם בחורף, ויש בה די פעילויות אשר ניתן לקיים גם בעונות שאינן חמות.

למזלי, הביקור בעונה בה ביקרתי, אפשר לי לבקר ברוב המקומות הדורשים מזג אוויר נוח וגם טעימה ממוסקבה החורפית יותר. טיסות למוסקבה בעונות שהן פחות מתויירות טומנות בחובן יתרון משמעותי, הנובע מכך שאין עומס רב מדי של תיירים באתרים ההיסטוריים המפורסמים – בעיה אשר אתם עלולים להיתקל בה בחודשי הקיץ בהם ישנה הרבה יותר תיירות.

אתרים פופולאריים במוסקבה
ישנם אתרים רבים לבקר בהם במוסקבה וכמובן שלא ניתן לוותר בביקור – במיוחד אם זה הביקור הראשון שלכם במוסקבה – על אתרים כמו הכיכר האדומה, כנסיית וסילי הקדוש והאתרים ההיסטוריים הנוספים, אשר מוכרים בעולו כולו, והיוו את הסמלים של רוסיה בתקופות רבות בעבר. אולם, מלבד האתרים ההיסטוריים, טיסות לרוסיה יפגישו אתכם עם עיר מערבית למדי, שיש בה מרכזי קניות גדולים, מודרניים ומלאי כל טוב, בצד מסעדות יוקרה ומועדונים אשר ידועים באיכותם בעולם כולו.

בין אם אתם מעוניינים לבקר באתרים ההיסטוריים או לבקר באתרי הבילוי של העיר, טיסות למוסקבה יביאו אתכם אל העיר המופלאה הזאת.

השאר תגובה