ביקור בעיר האורות

פבר 6, 2012   //   by admin   //   יעדים אטרקטיביים  //  No Comments

נראה שכל הדברים הטובים שאמרו לי אי פעם על פריז הם נכונים מאד. העיר יפה, מזמינה, נקיה, מגוונת, רומנטית, נעימה ויש בה משהו עבור כל אחד. טיסות לפריז יביאו אתכם אל עיר האורות המפורסמת ואל שלל הנופים שבה והאתרים שבה. הנה כמה מהעצות שלי על טיסות לפריז ועל ביקור בעיר האורות בכלל.

הפעם הראשונה שביקרתי בפריז
בפעם הראשונה שטסתי לפריז נסעתי לבד. הייתי בדרך אל ההרפתקה הגדולה של אחרי הצבא. בדרך לדרום אמריקה עצרתי בפריז למשך שבוע, היות וממילא לא היו טיסות ישירות מישראל לברזיל (אז). מצד אחד, התאהבתי בעיר, ואכן מאז שבתי לבקר בה פעמים רבות, אולם מצד שני – הרגשתי שאת היופי המדהים הזה צריך לחלוק עם בת זוג. ככל שיש לכם אפשרות, קחו אתכם את בן או בת הזוג לטיסה לפריז, כדי להבטיח שתיהנו מכל היופי והרומנטיקה שהעיר יכולה להציע. כאמור, מאז, היו עוד טיסות לפריז ובכל אחת מאותן טיסות לפריז ההנאה הייתה שלמה.

קצת רקע טכני: טיסות לפריז מגיעות בדרך כלל אל שדה התעופה אורלי או שדה התעופה שרל דה-גול. משדה התעופה תוכלו להגיע אל העיר עצמה בקלות באמצעות התחבורה הציבורית, שיש בעיר ומדובר בסה"כ במרחק נסיעה שבין 35 דקות לשלושת רבעי שעה, בהתאם לשדה התעופה שתנחתו בו ובהתאם למצב התנועה והתחבורה שבחרתם.

ישנו מגוון רחב של טיסות לפריז מישראל במשך כל השנה, המוצע על ידי חברות שונות. אישית, אני מעדיף כרטיסי טיסה של חברות גדולות ומוכרות במסגרת טיסות סדירות – כך אין הפתעות מיוחדות בדרך, והמוניטין של החברה המוכרת מספק מידה לא מבוטלת של שקט נפשי כי אתם בידיים טובות בכל מקרה של תקלה או עיכוב, וכי לא סביר שאלה יתרחשו. טיסות לפריז עם חברה מוכרת הן כעין תעודת ביטוח בעיניי לנסיעה שקטה.

העונה מתאימה לבקר בפריז והצורה הנכונה לטייל בה
כאמור, טיסות לפריז מתקיימות במשך כל השנה. טיסות לפריז בעונות התיירות הן יקרות יותר והן גם מביאות אתכם לפריז בעונה שבה כל העולם – כמעט באופן מילולי – מבקר בפריז. כדאי לקחת בחשבון כי התורים במוזיאונים ובאתרים השונים מתארכים עד מאוד.

מבחינת האפשרות לבקר בה, הרי שאפשר לבקר בפריז בכל מזג אוויר ללא בעיות, אולם אין ספק כי ביקור בעונות החמות יותר הוא נעים יותר – במיוחד עבור מי שטסים עם בן או בת זוג.

חשוב לציין, כי אין "צורה נכונה" לטייל בפריז, אבל כדאי להזכיר, כי התניידות בעיר היא נוחה ביותר באמצעות רשת הרכבות התחתיות והאוטובוסים שיש בה. עם זאת, באחד הביקורים שלי בפריז, מבלי שהתכוונתי, מצאתי את עצמי מתהלך מרובע לה-דפנס שבצפון העיר אל מרכז העיר – וזאת הייתה אחת החוויות הנעימות שהיו לי בעיר מעולם.

השאר תגובה