השכרת רכב בארצות הברית – למה זה משתלם

דצמ 28, 2016   //   by admin   //   טיפים והמלצות  //  No Comments

אנחנו בישראל, רגילים למרחקים קצרים. לא משנה אם מדובר בנסיעה מתל אביב לירושלים, אותה אנחנו יכולים לעשות בשעה פלוס מינוס, ואם אנחנו נוסעים מהמרכז לאילת, כל מה שאנחנו צריכים זה חמש שעות פלוס מינוס. אם אין לנו רכב, אין שום בעיה לעשות את זה בתחבורה ציבורית, אוטובוסים, רכבות או במקרה של אילת, טיסות פנימיות.

כשאנחנו מגיעים למדינות אחרות ובוודאי כשאנחנו מגיעים לארצות הברית, אנחנו לומדים מה זה מרחקים, מה זאת אומרת לנסוע מעיר לעיר. לעיתים מדובר בשעה ולעיתים בכמה שעות טובות, למרות שעל המפה בבית, הן נראו לנו מאוד קרובות. כאן עולה השאלה, האם להשתמש בתחבורה ציבורית או שמא נעדיף לחפש סוכנות השכרת רכב בארצות הברית, שם נוכל למצוא כלי רכב מסוגים שונים שישרתו אותנו, כל זמן שנהיה במדינה.

יש מגוון סיבות מדוע נעדיף להשכיר רכב בארצות הברית ולא להסתמך על תחבורה ציבורית. ואותן נציג בחלק הבא של המאמר

השכרת רכב בארצות הברית – מדוע זה משתלם לנו יותר מתחבורה ציבורית

ראשית, זה הרבה יותר זול. לכאורה, זה נשמע לא סביר, הרי כשאנחנו שוכרים רכב אנחנו צריכים לשלם עליו, לשלם ביטוח וכן לשלם דלק. אך כשחושבים על זה, אם אנחנו צריכים להיות הרבה בדרכים, הרי שהרכב חוסך לנו את השימוש בתחבורה ציבורית, אשר מן הסתם, לא תמיד מובילה אותנו ממקום למקום באופן ישיר, ולעיתים נצטרך להשתמש במטוסים ולא ברכבות או אוטובוסים. אז מן הסתם זה הרבה יותר חסכוני.

שנית, דרך רכב שנמצא ברשותנו, אנחנו חוסכים זמן רב. במקום להגיע בכל פעם אל תחנת אוטובוס או תחנת רכבת, אנחנו יכולים לצאת מתי שאנחנו רוצים ואנחנו נגיע הרבה יותר מוקדם מכל כלי תחבורה ציבורית. פרט זה חשוב במיוחד אם מדובר על נסיעה למשך תקופה קצרה

שלוש, בסופו של יום, בעזרת השכרת רכב בארצות הברית אנחנו יכולים להגיע אל מקומות שלא נגיע אליהם בתחבורה ציבורית. זה הופך את הטיול שלנו להרבה יותר מעניין ומקורי.

השכרת רכב

דברים שחשוב לדעת על השכרת רכב בארצות הברית

נקודה ראשונה ומאוד חשובה היא, מוטב לא להיכנס לערים הגדולות עם רכב, בוודאי לא לניו יורק. אם אתם רוצים לחסוך זמן, כסף ובעיקר עצבים על פקקים, נכון להשתמש בערים הגדולות בתחבורה ציבורית. אם אתם נכנסים עם הרכב, תחנו אותו ואל תשתמשו בו.

נקודה שנייה חשובה, הקפידו שברכב יש את כל מה שאתם צריכים, כיסא לתינוק אם יש אתם נוסעים עם תינוקות או ילדים קטנים, GPS, מערכת סטריאו ועוד. כל מה שיהפוך את הנסיעה לבטוחה ומהנה.

נקודה שלישית, אל תשכחו לעשות ביטוח וכמובן אל תשכחו להביא מהארץ את רישיון הנהיגה שלכם. אחרת לא תוכלו להשתמש ברכב.

השאר תגובה