טיפים לבחירת מזוודות מתאימות

יול 20, 2016   //   by admin   //   טיפים והמלצות  //  No Comments

אין כמו לצאת לטיול במדינה אחרת שבה לומדים להכיר תרבות שונה משלנו, הישראלים, וליהנות מזמן מחוץ לשגרה עם המון טיולים לאתרי תיירות מעניינים וארוחות שקרוב לוודאי כבר לא נטעם לאחר שנחזור אל הארץ. ישראלים כמו תיירים רבים מכל רחבי העולם אוהבים לצאת אל נופש קצר או ארוך בעולם ועבור נופש מעין זה חייבים להיערך בהתאם עם פוליסת ביטוח לכבודה ולבריאות, רכישה של כרטיסי טיסה, הכנה של דרכון בתוקף ואריזה של כל המטען שאיתו נשתמש כאשר נהיה בבית מלון בעיר זרה. איך בוחרים את המזוודה המושלמת עבור הנסיעה הזאת שלנו? ובכן, בחירת המזוודה הנכונה יכולה להפוך את הטיול לנעים כבר בשלבים מוקדמים של האריזה או להעכיר את הטיול כולו לאחר מציאת המזוודה קרועה לאחר שהוצאה מבטן המטוס וצריכים להתקדם אל עבר בית המלון. להלן הטיפים שיהפכו את הרכישה של המזוודה לחכמה ויעילה.

איך בוחרים מזוודה?

טיול ארוך – זה בהחלט משנה אם יוצאים לטיול של חודש ימים שבמהלכו נזדקק למזוודה בנפח יעיל שבה נוכל לארגן את כל החפצים החשובים אשר סייעו לנו להסתדר בארץ זרה עם כל מה שאנחנו צריכים מאורגן בצורה נוחה במזוודה. כך לא צריכים להתפשר על הבאה של מכשיר החלקת שיער אהוב, בגדים לערב, בגדים לים, בגדים לסתם והמון המון נעלים שפשוט לא יכולים בלעדיהן. כמובן שחייב להישאר גם המון מקום עבור כמה קילוגרמים מיותרים שנשארו במיוחד עבור הדברים שקונים בשופינג…אחרי הכל זה חודש שלם.

נסיעת עסקים – אנשים אשר יוצאים אל נסיעת עסקים בארץ זרה כבר מיומנים בכל מה שנדרש מהם להביא ואריזה יעילה אינה מצריכה מזוודה מעבר לזו שמאפשרת העלאה אל המטוס בתור כבודת יד כדי שכל המסמכים החשובים של הפגישה יהיו צמודים אלינו ולא ילכו לאיבוד בבטן המטוס, אחרי הכל אין זמן להתעכב עד אשר יוציאו את המטען ואפשר להתקדם במהירות אל עבר בית המלון על מנת להתרענן לקראת הפגישה החשובה.

טיול משפחתי – כאשר משפחה יוצאת לטיול היא מביאה את כל הבית איתה, כמעט. חיתולים, בקבוקים, דייסה, מטרנה, בגדי החלפה לכל אחד מהילדים, נעליים לכולם, ועוד המון דברים שמחייבים הבאה של כמה מזוודות כאמל מאונטיין רחבות שבהן אפשר לאפסן את כל אלה בצורה מסודרת. כדאי מאוד לבחור במזוודות שיהיה אפשר להרחיב עוד טיפונת במידת הצורך, אחרי שהטיול הסתיים. כמובן שאפשר לקחת בחשבון במקרה כזה שעדיף לפעמים את חלק מן הדברים לרכוש במקום עצמו, ובכך להקל במידה משמעותית את האריזה ואת ההיסחבות עם מזוודה כבדה מאוד.

השאר תגובה