האם צריך לעשות ביטוח כשיוצאים לטיול מאורגן

אוק 29, 2015   //   by admin   //   טיפים והמלצות  //  No Comments

טיולים מעניקים לגוף ולנפש את המרגוע הדרוש להם ומעניקים רגעים שלא נשכחים למשך שנים ארוכות. בין אם מדובר בטיולים לאירופה, אסיה, ארצות הברית או כל יבשת אחרת, הנופים היפים, הפינוקים במלון והאטרקציות המקיפות את הטיול – אלו מאפשרים הרחבת אופקים, היכרות עם מקומות חדשים והנאה שלא ניתן לחוות אותה באופן יומיומי. אבל טיולים גם טומנים בחובם אפשרות לסכנה: מאחר וחוק ביטוח הבריאות הממלכתי תקף רק בתוך גבולות ישראל, כל נזק הנגרם למטייל במהלך החופשה אינו זכאי לטיפול ולמעשה, אין המדינה הזרה חייבת להעניק את הטיפולים הנדרשים לדאגה לבריאות המטייל.

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל הינו כיסוי רפואי המגן על המטייל מפני כל סכנה העלולה להתרחש: פציעה, מחלה, כאב, אובדן או נזק של מטען ועוד. מאחר וכל טיול מאורגן הינו בעל מאפיינים ייחודיים לו, חשוב להתאים את סוג הביטוח לסוג הטיול. ביטוח הנסיעות לחו"ל מכסה את כל האפשרויות לסכנות העלולות להתרחש כבדרך הטבע. למעשה, ביטוח הנסיעות לחו"ל מעניק את ההגנה המלאה לנוסע כי בכל מקרה, הוא יכול לחוש בטוח לגשת לרופא, לטיפול או לבית חולים במקרה ויש צורך. נסיעה לחו"ל ללא ביטוח נסיעות עלולה להיות מאד מסוכנת.

למה צריך לעשות ביטוח נסיעות?

ביטוח הנסיעות מאפשר ראש שקט לטייל בלי דאגות. באמצעות הביטוח ניתן לכסות כל נזק שנגרם לפלאפון, ללפטופ, למטען ולגוף. הביטוח מאפשר לגשת לרשת נרחבת של רופאים בארץ היעד ולקבל את הטיפול הייעודי הדרוש מבלי לשלם חיובים של אלפי שקלים ולעיתים אף חיובים של עשרות אלפי שקלים. בין אם מדובר בטיולי סקי, טיולי אתגר או אפילו טיול למנוחה מלאה – כדי להימנע מתקלות של גניבות או נזק לרכוש, פציעות או כל סכנה אחרת העלולה להתרחש במהלך הטיול – חשוב להקדים את התרופה למכה ולבטח את כל האלמנטים העומדים בסכנה.

חשיבותו של ביטוח הנסיעות

בכוחו של ביטוח הנסיעות לחו"ל לפטור את הנוסע מתשלומים של עשרות אלפי שקלים בגין הוצאות אשפוז, טיסות, טיפולים יקרים ואפילו ניתוחים. אין ספק כי ביטוח הנסיעות לחו"ל הוא הכיסוי היחידי המאפשר לטייל בראש שקט וללא דאגות. הבחירה בביטוח נסיעות לחו"ל חייבת להתאים לאופי הטיול ולצרכיו של המטייל. רבים נוטים לבחור את ביטוח הנסיעות רגע לפני הטיסה או על פי המחיר. הלכה למעשה, טיול הנסיעות לחו"ל הינו מכלול שלם של כיסויים וכל ביטוח תקף למקרים שונים. מסיבה זו, אסור להתפשר על סוג הביטוח ועל החברה המבטחת. חשוב להבטיח כי ביטוח הנסיעות שנבחר יהיה מתאים לצרכים הייחודיים של הנוסע ויספק את המענה המידי גם בשיחה מחו"ל, מכל מקום בעולם ובכל שעה בה העזרה נדרשת. צוות מקצועי של חברת ביטוח נסיעות אמון לתת את המענה המקיף, המידי והמתאים ביותר לצרכיו של הלקוח. מסיבה זו, חשוב לבחור בחברת ביטוח בעלת ניסיון של ביטוחים בחו"ל, המכירה את סוגי הסכנות השונות העומדות בפני המטייל ואופן המענה הנדרש בזמן אמת.

השאר תגובה