טיול מאורגן לסין

ספט 1, 2013   //   by admin   //   יעדים אטרקטיביים  //  סגור לתגובות על טיול מאורגן לסין

סיון היא אחת המדינות הגדולות ביותר עם יותר ממיליארד תושבים סינים. הסינים נחשבים כוח עבודה יעיל ומקצועי במיוחד. סיון היא מדינה המציעה עולם ומלואו בכל מה שקשור בתיירות. בעבר סין נחשבה ארץ רחוקה ומסתורית מאד ורק לאחרונה (יחסית) הפכה ליעד פופולארי לתיירים מכל העולם.
בשנת 2008 כאשר התקיימה האולימפיאדה בבייג'ינג שבמדינת סין, מאותו הרגע הכל השתנה והמדינה שנחשבה מסתורית ומרוחקת  נחשפה ואליה נחשפו התיירים הפוטנציאליים לארץ מרתקת וכובשת זו. בן רגע הפכה סין לארץ מתויירת להפליא, ארץ מסקרנת ומרשימה המשלבת חדשנות והיסטוריה עתיקת יומין. סין היא מדינה המציעה המון אטרקציות לתיירים שבה החל מתרבויות עתיקות ואותנטיות  (שחלק עד היום לא התגלו), מנזרים ומקדשים קדושים ושמורים, אנשים קדושים, אומנות לחימה ועוד. סין היא מדינה בעלת היסטוריה עשירה מאד של אלפי שנים.

למה דווקא טיול מאורגן בסין

סין, בשונה מהרבה מדינות אינה מדינה נוחה לטייל בה, מומלץ לקחת טיול מאורגן לסין לנסוע באופן עצמאי. סין היאמדינה חדשה יחסית בתחום התיירות והסינים עדין לא יודעים אך להגיב לתיירים, רוב הסינים אינם יודעים שפה נוספת מלבד השפה הסינית דבר המקשה מאד על תיירים בכל נושא הניווט והניוד ממקום למקום. בנוסף הסינים עוד לא התרגלו לעבודה שהמדינה שלהם הפכה לתיירותית והם לא ממהרים לעזור לתיירים ששואלים על הדרך. טיול מאורגן לסין נותן פיתרון לכל נוןשא התיירות בסין. בזמן הטיול מבקרים באתרים מדהימים ונעזרים במדריך מקצועי היודע באופן בסיסי לפחות את השפה המקומית. הזמן הטיול המאורגן יש לכם מסלול ברור וקבוע, בכל יום יש יעדים שאלהם צריך להגיע ואתם נמצאים עם קבוצה גדולה.

לפני הטיול עצמו בחרו את אופי הטיול שלכם, יש נשים המעדיפים לטייל במקומות סגורים כמו קניונים ושופינג ומנגד יש אנשים המעדיפים את הפאן האקסטרים יותר כמו טראקים והליכות ארוכות. לכן, חשוב לבחור העוד מועד את האופי של הטיול שלכם וכך תוכלו להכין עצמכם לכל מצב.

אטרקציות ואתרים בטיל לסין

לסין יש המון מה להציע לתיירים המגיעים אליה. הדבר הראשון והידוע מכל הוא החומה הסינית. החומה הגדולה ביותר בעולם הנבנתה על ידי הסינים עצמם ומוכיחה לכל העולם את הכוח העבודה האימתי של הסינים. אתרים נוספים כמו העיר האסורה עיר השופעת באתרי קיסרות ומלוכה אחרים. בנוטסף ניתן לראות את מקדש השמיים, ארמון הקיץ, שוק משי, רובע יהודי ורובע מוסלמי ועוד אתרים ואטרקציות מפתיעות במיוחד.

אזור התגובות נעול.