יוצאים להפלגה רומנטית בחו"ל – טיפים לחוויה בעננים

מאי 27, 2013   //   by admin   //   טיפים והמלצות  //  סגור לתגובות על יוצאים להפלגה רומנטית בחו"ל – טיפים לחוויה בעננים

השילוב של נופש ביחד עם הפלגה באוניית פאר נחשבת כבר שנים רבות לחוויה רומנטית ממדרגה ראשונה. חלק גדול מאלה שיצאו לבילוי זוגי ומיוחד שכזה חוזרים עליו לפחות פעם נוספת, כאשר בפעם השנייה החוויה מענגת אפילו יותר. למען אלה שמתכננים לצאת לשיט של הפלגה רומנטית בחו"ל בפעם הראשונה, או לאלה שחלף זמן מאז הפעם הראשונה שלהם, אנו מגישים כמה טיפים לחוויה בעננים.

כולם לעלות!

יציאה לשייט רומנטי של ממש, מתחילה עוד טרם העלייה לסיפון. המראה של האונייה עצומת המידות, שהיא ממש גדולה מהחיים, מרגשת ומלהיבה. בסמוך לעליה לסיפון מקבלים הסבר קצר על האוניה ובדרך כלל זוכים להכיר חלק מהצוות שתפקידו לקבל את פני הנוסעים.

כאן מגיע הטיפ הראשון שלנו – כדאי לברר מבעוד מועד מתי ניתן להגיע לנמל. על פי רוב, העלייה אל סיפון האוניה מתחילה כמה שעות לפני ההפלגה. יש מבלים שאוהבים להגיע כמה שיותר זמן לפני היציאה, כדי להימנע מלחץ מיותר. והנה הטיפ השני שלנו – הפלגה, בדומה לכל יציאה אחרת לחו"ל מצריכה דרכון בר תוקף לחצי שנה או יותר ממועד ההפלגה.

ארוחה רומנטית על הם

כאשר יוצאים בשניים לחוויה של הפלגות רומנטיות, כדאי להתכונן לארוחת גורמה רומנטית בשניים. למעשה הפלגה זוגית, אשר מתקיימת על אוניה מפוארת שאיננה אלא בית מלון בין הגלים, כוללת בין 3 ל-4 ארוחות רומנטיות ביום. מלבד העובדה שהאווירה על הים, בין הגלים, נותנת תנאי פתיחה רומנטיים במיוחד, הרי שצוותי אוניות הנופש מבטיחים לשדרג את האווירה והם עושים זאת, בין היתר, באמצעות צוות המטבח המקצועי.

ארוחה במסעדה טובה היא חוויה רומנטית מאוד. בשעת האוכל כיף לשוחח על חוויות היום, ובמיוחד כיף לשוחח על החוויות שמבטיחה כל הפלגה בים. בין שפע המנות, סוגי המאכלים ומגוון הסגנונות, אפשר להרים כוסית לחיי הזוגיות!

כאן כדאי לזכור טיפ נוסף – במרבית ההפלגות כלולות הארוחות במחיר ההפלגה. כדאי לברר מראש מהן שעות הארוחות, וכן האם יש מענה לצרכים מיוחדים כגון מזון כשר, צמחוני וכדומה. מלבד הארוחות המסודרות, יש חברות שמציעות מסעדות וברים ובהם מזון ומשקה מסביב לשעון.

מה שבטוח – מפליגים עם ביטוח

גם חופשה רומנטית על הים, כמו כל חופשה סטנדרטית בחו"ל מצריכה תשומת לב לביטוחי הנסיעות. כל מי שנוהג לרכוש ביטוח לנסיעות לחו"ל, מומלץ שינהג כך גם לפני ההפלגה. חלק מהחברות שמציעות הפלגות רומנטיות, מאפשרות לנוסעים לרכוש ביטוחי מטען וביטוחי נסיעות באמצעותן, ומי שלא רוצה להקדיש מחשבה רבה מידי לנושא, יוכל לבחור בדרך זו, על כל מקרה.

לארוז לקראת ההפלגה

כאמור, הפלגה לחו"ל היא בעצם נסיעה בתוך בית מלון. אמנם מדובר בבית מלון מפנק, שמציע את כל הנוחיות – מזון, בידור, פינוקים ואפילו דיוטי פרי מצויד היטב, אבל רבים מהנוסעים מעדיפים לבוא מצוידים בציוד אישי מהבית. לפני הנסיעה כדאי להכין רשימה עם ציוד, החל בקרם הגנה, משקפי שמש, בגדי רחצה, תרופות, ספר אהוב, מצלמה וכן הלאה.

אזור התגובות נעול.