למה כדאי לטוס לאילת

ינו 2, 2012   //   by admin   //   יעדים אטרקטיביים  //  No Comments

היום מחירי הטיסות לאילת הם מחירי ריצפה. אם עושים חישוב נכון של הוצאות נסיעה הכי משתלם לטוס לאילת. לאלו מכם שמאורגנים ומעדיפים לסגור חודש מראש טיסה לאילת אז המחירי טיסה יהיו מאוד אטרקטיביים בשבילכם, הם ינועו בין 80- 130 שקלים לבן אדם לכיוון אחד. לאלו שבוחרים לעשות חופשת בזק או שלא אוהבים לסגור דברים לתאריך כל כך רחוק המחירים יהיו יותר גבוהים, הם ינועו בין 150- 300 שקלים לבן אדם לכיוון אחד.

למה עדיף לטוס לאילת ולא באפשרות אחרת?

טיסות לאילת הן הרבה יותר משתלמות מכמה בחינות. אם אתם אנשים לחוצים, ששיגרת יומכם מתחילה מוקדם בבוקר ומסתיימת בשעות הערב המאוחרות והזמן החופשי היחיד שלכם הוא בשבת במיטה אז כשאתם מקבלים כמה ימי חופש בטח לא תרצו לבזבז אותם על נסיעה שיכולה להגיע לשבע שעות רצופות (כמובן שתלוי מאיפה אתם מגיעים). הפיתרון המושלם לבעיה שכזאת היא טיסה שאורכת 45 דקות תמימות ומהנות שמתחילות את דרכן בשדה התעופה בן גוריון בטרמינל אחד ומסתיימות בנמל התעופה אילת.

במהלכן תזכו לשירות אדיב, לפינוק אחד או שניים תלוי בשעת היום בטיסה ובזמן מאוד קצר תמצאו את עצמכם בעיר הנופש היפה ביותר במדינה. מעבר לזה נסיעה בתחבורה ציבורית יכולה להתיש אתכם נפשית, להיגרר לזמן ארוך יותר של שעות ותעלה לכם ביוקר. ואם חשבתם ליסוע ברכבכם הפרטי קחו בחשבון שנסיעה ארוכת טווח זו לאילת דורשת מיכל דלק מלא לכיוון אחד ועוד אחד לכיוון השני, מה שמייקר לכם משמעותית את החופשה וגם אם תסעו עם הרכב החסכוני ביותר שקיים היום בשוק תאלצו להוציא מכיסכם הרבה יותר כסף מאשר מכרטיס טיסה זול לאילת. אז מה שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת נסיעות ופשוט להזמין טיסה לאילת. מעבר לזה יש את ההיבט הבטחוני, מטוסי בואינג 737 הם המטוסים שמטיסים את התיירים לאילת באופן קבוע ולכן מפאת השימוש החוזר בהם נעשות בדיקות ביטחוניות מקיפות על תקן שבועי לעיתים יומי למען נסיעה בטוחה ותקינה שלהם אל היעד. הסיכוי להיפגע בתאונת מטוס לאילת הוא קטן פי כמה מאשר להיפגע בתאונת דרכים. אז שתהיה לכם טיסה נעימה ובטוחה.

השאר תגובה